Телефон: +38 (050) 951-54-70
Розташування:

На сьогоднішній день Святогірськ є одним з найбільших кліматичних курортів на території Донецької області та східної України в цілому. Готелі Святогорська приймають безліч туристів, якi бажають поправити своє здоров'я, а також насолодитися чудовою природою місцевості та помилуватися унікальною історико-архітектурною спадщиною слов'янського народу.


  

Готелі Святогорська відкривають свої двері для всiх бажаючих побувати у Свято-Успенській Лаврі (входить до ТОР Чудес України), подивитися на легендарний Дуб Камишева, насолодитися красою Національного Парку «Святі Гори», та просто знайти душевну рівновагу на святій землі. Готелі Слов'яногорська (це ще одна назва міста) користуються популярністю ще й завдяки тому, що вони розташовані на мальовничому березі рiчки.

Річка Сіверський Донець – це ще один привiд для того, щоб зафіксувати контакти готелів у Святогорську, та відпочити тут тиждень-другий, а якщо попросить душа – то й ще більше! Багаті на дичину лісові масиви, безкраї луки, унікальні історичні пам'ятники – тільки заради того, щоб своїми очима побачити всю цю красу, варто відвідати Святогірськ. Якщо Ви вирішили побувати на легендарному кліматичному курорті Донбасу, до Ваших послуг – комфортні умови та приємна атмосфера, які пропонує наш затишний міні-готель.

Святогірськ, а точніше, його гості та жителі, належним чином оцінили гостинність нашого міні-готелю. Відмінні номери зі свіжим євроремонтом, наявність телевізора, холодильника, мiкрохвильової печі – це далеко не все, що пропонує Вашій увазі номер готелю в Святогорську. Додайте до цього якісний сервіс, доброзичливiсть i привітність персоналу, та запишіть телефони готелю в Святогорську вже зараз: (050) 951-54-70.

Якщо ви ще не вирішили, де поправити своє здоров'я та отримати насолоду від культурного відпочинку, відвідайте Святогірськ, оренда готелю у нас здійснюється в телефонному режимі. Зв'язавшись з адміністрацією, Ви легко забронюєте одномiсний чи двомісний номер, або номер для великої компанії родичів та друзів. Наш міні-готель розташований в 200 метрах від автовокзалу (напроти центральної пошти), тобто у двох хвилинах ходьби. На нашому сайті Ви також можете знайти відгуки про готель Святогорська, які допоможуть зробити найбільш оптимальний вибір номеру.

Якщо введений запит в рядку пошуку Святогірськ готелі привів Вас на нашу сторінку, будьте впевнені, що тут Ви знайдете найповнiшу інформацію: адреси, телефони готелів, дані про послуги та ціни і т.д.

Крейдяні гори, сосновий ліс, чудове повітря та цілющі водні ресурси Святогорська забезпечують ідеальну атмосферу для лікування захворювань серцево-судинної системи, проблем дихальної системи, відновлення психологічного балансу. Сприятлива аура та позитивна енергетика Святогорська подарують Вам потужний заряд позитивних емоцій та гарний настрій.


Наш міні готель Святогорська буде радий новим гостям та постійним клієнтам. Забронюйте номер готелю в Святогорську на період свят і відпусток, щоб провести незабутній відпочинок!

  


 Наша адреса: м. Святогірськ, вул. Островського, 19а.

Ласкаво просимо до славного міста Святогірськ!